سوالات متداول

نحوه فعالیت در سان تیم

بازاریابی شبکه ای یا فروش مستقیم یک روش نوین پخش و فروش محصولات مصرفی و با کیفیت است که در این مدل کسب و کار مطابق قوانین شرکت این امکان را دارد که از طریق وب سایت افرادی را تحت عنوان مشاور فروش، برای پخش به صورت مستقیم محصولات و بدون واسطه به مصرف کننده نهایی سازماندهی کند ، به صورتی که هر مشاور فروش می‌تواند با داشتن کد معرف شخص دیگری به عنوان نسل اول یا شاخه مستقیم آن مشاور، با ایجاد گروه فروش چندسطحی موجب گسترش و افزایش فروش گردد و بدین ترتیب حجم فروش قابل توجهی را بوسیله ی مدیریت تیم فروش خودش انجام دهد و درآمد قابل توجهی کسب کند .
خیر، تنها کسانی می توانند از محصولات سایت خرید کنند که به عنوان نماینده فروش یا مشتری ترجیحی در سایت ثبت نام کرده باشند. شرط لازم برای هر نوع ثبت نام ، در اختیار داشتن یک کد معرف می باشد.
بله ، شرکت خانواده تحول آفرین خورشید زیبا با نام تجاری سان تیم تحت نظارت کمیته نظارت بر فعالیت بازاریابی شبکه ای متشکل از نمایندگان وزارت محترم اطلاعات ، وزارت محترم صنعت، معدن وتجارت، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و دادستانی کل کشور که دبیرخانه آن در مرکز امور اصناف و بازرگانان مستقر می باشد فعالیت قانونی خود را انجام می دهد و شما پس از مراجعه به سایت وزارت صنعت ، معدن و تجارت میتوانید رزومه و اطلاعات شرکت های دارای مجوز را( easnaf.ir ) مشاهده نمایید.
بله ، یکی از بهترین ویژگی های این مدل کسب و کار انعطاف و آزادی شما از نظر زمان و دیگر مشکلات مشاغل سنتی می باشد و در این مجموعه شما همکار مستقل ما هستید و میتوانید با هر زمان خالی و در مکانی که امکان دسترسی به اینترنت دارید فعالیت شغلی خود را گسترش دهید.
مطابق قوانین اداره محترم بازرگانی و اصناف شما برای ادامه فعالیت و امکان دریافت پورسانت نیاز به حداقل خرید یعنی ۱۰۰.۰۰۰ تومان دارید و حداکثر یا به عبارت دیگر سقف خریدی برای شما وجود ندارد. همچنین شما میتوانید با بالا رفتن خرید شخصی و گسترش تیم بازاریابی و فروش خود از پلن های دیگر نیز پورسانت بیشتری دریافت کنید.
اگر دوستان و آشنایان شما به عنوان نماینده فروش ، قبلا در سایت ثبت نام کرده و فعال هستند می توانند کد خود را به عنوان کد معرف در اختیار شما قرار دهند. در غیر اینصورت می توانید با مراجعه به یکی از شعب شرکت سان تیم کد معرف را از سایر مشتریان یا نمایندگان فروش درخواست نمایید و یا با پشتیبانی و شماره های شرکت تماس بگیرید .
جهت بازیابی کلمه عبور خود می توانید به راحتی از صفحه ورود به دفتر کاری و گزینه فراموشی کلمه عبور استفاده کنید . لازم به ذکر است که جهت باز گرداندن کلمه عبور می بایست به شماره همراه و یا پست الکترونیکی ثبت شده در دفتر کاری دسترسی داشته باشید . در صورتیکه به موارد بالا دسترسی ندارید می توانید با پشتیبانی شرکت از طریق پست الکترونیکی و یا تلفن های پشتیبانی در تماس باشید

نحوه درآمدزایی در سان تیم

برای مشاهده توضیحات کامل طرح درآمدی سان تیم در قسمت انتهای سایت به منوی ( فرصت های بی نظیر درآمدزایی ) مراجعه نمایید ، پیشنهاد می گردد از معرف خود آموزش های تکمیلی را بخواهید و همچنین آموزش های طرح درآمدی در سان آکادمی را با دقت مطالعه نمایید .
خیر، پس از کنترل اطلاعات بانکی شما از طریق بانک ، فقط در صورتی که اطلاعات صاحب دفتر کاری و صاحب شماره حساب تطابق داشته باشد واریز صورت میگیرد.
از طریق اطلاعات بانکی که شما در دفتر کاری خود وارد نموده اید و تطبیق آن تا ۷ روز اول ماه پورسانت شما محاسبه و پرداخت میگردد.
در حال حاضر طرح درآمدزایی سان تیم هیچگونه سقف درآمدی ندارد و هر مقدار پورسانتی که با توجه به رتبه و فروش دریافت کنید به حساب بانکی شما واریز می شود. در تمامی سیستم‌های فروش مستقیم افراد از طریق فروش محصولات در مجموعه خود ، پورسانت دریافت می‌کنند

محصولات سان تیم

باتوجه به نیاز شخصی خود و مشتریانتان اقدام به سفارش نمایید. از خرید کالای بیش از نیازخود و مشتری و یا پیش انباشته سازی کالا جدا خودداری نمایید. قبل از خرید کالا حتما اطلاعات و توضیحات کالا و نظرات سایر همکاران خود را ارزیابی نمایید و از خرید زیاد کالا به پیشنهاد سایرین بدون نیاز جداَ خودداری نمایید.
باتوجه به انتخاب نوع پست و زمان ثبت سفارش زمان رسیدن کالا به شما متفاوت خواهد بود. پیشنهاد میشود خریدهای خود را در ابتدا ماه ثبت کنید تا به شهولت و سرعت بیشتری بدست تان برسد .

ثبت سفارش در سان تیم

پس از ثبت سفارش و قطعی شدن خریدتان ، پیامکی از طرف سان تیم برای شما ارسال خواهد شد تا از ثبت سفارش خود مطمئن شوید.
نحوه‌ محاسبات هزینه‌ ارسال و پردازش بر اساس وزن محصول و بُعد مسافتی به صورت خودکار توسط سیستم انجام می‌شود. ( در حال حاضر به مناسبت شروع بکار شرکت کلیه سفارشات بالای یک میلیون و هشتصد مشاوران گرامی رایگان بوده و هزینه ی ارسال را شرکت پرداخت خواهد کرد )
برای خرید از سایت ابتدا وارد دفتر کار مجازی خود شوید و پس از آن محصولات مورد نیازتان را در فروشگاه انتخاب و به سبد کالایتان اضافه کنید در انتها برای تکمیل پروسه ی خرید سبدکالا را انتخاب و تعداد سفارش محصولات مورد نیازتان را تعیین و سپس خرید اینترنتی خود را تکمیل نمایید . حتما در زمان ثبت سفارش تعداد ، نوع ، مبلغ نهایی و نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید.
در حال حاضر امکان لغو یا تغییر سفارش نهایی شده وجود ندارد. بنابراین قبل از ثبت سفارش و پرداخت آن، از سفارش خود اطمینان حاصل نمایید.
ابتدا ۴۸ تا۷۲ ساعت تامل بفرمایید چنانچه مبلغ به حسابتان برنگشت از طریق ارسال تیکت درخواست خود را مطرح کنید ، همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود. در صورتی که در بازه زمانی مذکور هزینه به حسابتان عودت داده شد، مجددا اقدام به ثبت سفارش نمایید.

یادگیری و آموزش در سان تیم

پس از تکمیل ثبت نام با معرف خود هماهنگ کنید تا روال آموزش های لازم را برایتان توضیح دهد همچنین می توانید در سان آکادمی آموزش های لازم را به ترتیب مطالعه کنید و از همان طریق از ساعات مختلف کلاس ها و آموزش های حضوری در شرکت با خبر شوید .
اگر می خواهید در کار خود حرفه ای شوید و پله های موفقیت را به سرعت طی کنید بیاد داشته باشید که هیچ چیز به اندازه آموزش شما را متفاوت و متمایز از دیگران نخواهد کرد و لازمه ی موفقیت در این شغل تنها کسب آموزش های حرفه ای در زمینه ی پوست و مو ( محصولات ) و مهارت های فردی و تیمی می باشد